Situace v Americe

SITUACE V AMERICE I V EVROPĚ
 
REVOLUČNÍ VÝVOJ SITUACE V AMERICE I V EVROPĚ
 
MAY 31, 2020/ GEOPOLITICSASTROLOGY
materiál z několika článků španělského zpravodaje Aliance – Rafaela Palacios
 
Plánované nepokoje ve Spojených Státech jsou jenom důkazem toho, že začíná masové zatýkání Kabaly na nejvyších státních postech.
Ačkoliv je situace evidentně chaotická, začíná se rychlými kroky vyjasňovat. Všichni, kteří čtete tento web (rafapal.com) si pamatujete, jak se minulé léto objevily zprávy, že americká armáda stáhla zpět domů mnoho v zahraniční rozmístěných jednotek a znovu zmobilizovala svoje zdroje proto, aby se dokázala postavit taktikám boje v městských čtvrtích, které by byly aktivovány hnutím „Antifa“ (národní komunistická teroristická guerilla placená Sorosem a jeho agenturama) v momentě, jakmile by začaly soudní a vojenské tribunály s elitou z demokratické strany a možná také z nadnárodních firem a bank.
 +++++++
Tento článek a celý server je (nejen) na FB blokován. Toto je nakopírovaný text
originál s dokumenty , odkazy a obrázky najdete zde
++++++++
 
Takže detonátor těchto protestů nemusíte hledat v nejasné vraždě mladého černocha v Minneapolisu,
ale ve jmenování nového ředitele rozvědky, Johna Ratcliffa,
který patří k tvrdému jádru amerických patriotů, a které se událo přesně den před tím, než začala tato plošná devastace Spojených států, která skončí s velkou pravděpodobností rozmístěním jednotek Národní Gardy, prohlášení Antify národní teroristickou organizací a deportacemi mnohých z nich na Guantanámo.
 
Mnozí vzdělanější američané již znají tento standartní scénář a pomáhají zmíněných autoritám znovu ustanovit znovu pořádek.
 
Z tohoto důvodu můžeme také učinit závěr inverzní:
 
jestli se dějí tyto subverze a sabotáže plánované poskoky G. Sorose (a taky samozřejmě očekávané) tak je také jasné, ŽE
 
SOUDNÍ PROCESY S VYSOCE POSTAVENOU KABALOU – DEEP STATE (STÁTNÍ MAFIÍ) JIŽ ZAČALY NEBO JSOU PŘÍMO BEZPROSTŘEDNÍ.
 
Všechny ty skandály politiků z Demokratické strany, které tito právě placením těchto nepokojů zamýšlejí zakrýt sahají až ke gerontocidě – záměrnému zabíjení příliš starých lidí (aby se tak naplnily neustále falšované statitiky a diagnózy falešné „plandemie“). A reálná data, která se objevují jsou přímo zdrcující.
 
41 ze 44 čtyř správních oblastí, kde se událo nejvíce úmrtí jsou pod správou členů demokratické strany. Osoby, které daly rozkazy k tomu, aby se zanechávali jisté smrti a bez pomoci staří lidé (aby se tak zvyšovala čísla mrtvých na ne-smrtelnou nemoc), již mají jména a příjmení. Jsou to guvernér státu New York, Cuomo a ti další nejvíce zodpovědní jsou z ministerstva zdravotnictví.
 
S tímto vším tedy můžeme mít aspoň nějakou představu našeho geopolitického panoramatu na červen až k datu amerického národního svátku všech patriotů, 4. července: hluboké a rozsáhle subverzívní akce, které dokonce zavazují k rozmístění Národní Gardy a také armády, zatímco se budou odehrávat první veřejná zatčení v těch nevyších patrech politických scén globálně.
 
Předpokládaná konfrontace, která přišla společně s tím, že se Trump konečně rozhodl vytáhnout „všechnu tu špínu“ právě začala, protože president spojených států dal do čela rozvědky Johna Rattcliffa, který je následovníkem Q, a to první co John udělal, bylo odtajnění všech dokumentů zločiného spolčení proti generálu Flynnovi, které přímo zasahuje i samotného Obamu včetně celé jeho administrativy.
 
Podle telefonického rozhovoru s úřadujícím ředitelem národní zpravodajské služby Richardem Grenellem v pátek., tak zpravodajská komunita právě „zahájila proces odtajnění“ přepisů a zpráv dokumentujících telefonické rozhovory bývalého ruského velvyslance s Michaelem Flynnem.
“Měly by být zveřejněny v plném rozsahu,” dodal Grenell. “Veřejnost si to zaslouží.”
Bezprostředně nato se rozpoutaly velké rasové konflikty pod falešnou vlajkou jakési nevysvětlené historky o smrti černošského mladíka.
 
čera (29. května) publikoval Q fotku Sorose s nápisem na jejím okraji: „zničení Spojených Států bude vrcholem mojí práce“, takže je zcela jasné po kom se tedˇ pujde.
 
Spojené Státy také včera vyhlásili, že opouští Světovou Zdravotnickou Organizaci, pro svoje negativní stanovisko k přerušení vztahů s Čínou. To co musíme nyní v hlavní řadě vidět je co udělá těch 100+ zemí celého světa, které hlasovali pro vyšetřování, ke kterému pravděpodobně nedojde. Jestli to způsobí masový útěk národů z této ďábelsky smrtícímu zločinnému spolčení Kabaly proti lidskému zdraví globálně, budeme tedy přítomni začátku demontáže globálních struktur, které vyrostly na pozadí 2. světové války známých jako „Bretton-Woodský systém“,a které se založily prakticky ve stejné době jako ekonomické instituce (SB, MMF, SZO).
 
Vědouce, že se mluví o tom, že Reset světového finančního systému je na dosah ruky, to všechno krásně sedí do mozaiky, a mohli bychom tedy zažít v příštích týdnech totální porážku a demontáž či re-montáž právě těchto světových alfa institucí a základních pilířů Kabaly.
 
Uvidíme, jestli to není příliš optimistický závěr. A pozorně sledujte celý měsíc červen a začátek července.
 
Nejlepší analytik globálního finančního Resetu nám dává vědět prostřednictvím svého inteview to co se děje na globální a evropské ekonomické úrovni. Ví, že Trump vyžadoval na Angele Merkelové, aby pozvala lídry Ruska, Austrálie, Jižní Koreje a Indie na příští schůzku G-7 (což je známkou toho, žer chce mít naprostou většinu při rozhodujícím hlasování, které se tam bude dít).
 
Jim Willie má informaci, že v Evropě se nyní setkává nějakých 100 vysokých funkcionářů finančního sektoru a centrálních bank, aby rozhodli o budoucnosti eura. Podle jejich informací jde o základní rozdělení mezi zeměmi evropského Jihu (Itálie, Španělsko, Portugalsko, Řecko), které se vrátí, ke svým národním měnám, oproti zemím evropského Severu, které budou pokračovat v měnové jednotě. Rozhodně se tedy v Evropě vydělí dvě skupiny zemí, jejichž rozdíly budou hlavně v ekonomickém smyslu. V první skupině budou země, které budou následovat politický a ekonomický příklad Spojených států a postaví se farmaceutickým a energetickým lobby a uvolní nové techniky léčení a energetických zdrojů volné energie. Ve druhé skupině budou země, které budou následovat Big Pharma a energetické lobby a budou tedy dál páchat zločiny na svém obyvatelstvu formou obsesívního následování již poraženého Nového světového řádu.
 
Bezpochyby však nejdůležitější informací v tomto diskurzu je ta, že ti co provádějí finanční Reset ho potřebují udělat skrze stále existující starý bankovní systém, aby se tak absorbovala ta obrovská bublina, která byla vytvořena dluhy a akciovými deriváty. Proto se budou také finanční prostředky z Fondů Prosperity vyplácet skrze tradiční banky. Což ale neobjasňuje co se stane, když to všechno spadne a imploduje. To bude pravděpodobně tématem příštích setkání G-7, či jiných, které se možná mezitím uskuteční.
 
Všechny TŘI části videa jsou zde
Zdrojová stránka Rafaele Palacios je skoro permanantně blokovaná. Je možné na ni přistopit tak v 10% pokusů s různými prohlížeči a IP. Možná by fungovaly líp IP z arabských zemí. Nicméně jeho vzkazy a reportáže z Aliance – Resistence jsou z podobných zdrojů jako Liu Suria nebo Emilio Seisto z kanálu you-tube Conciencia Galactica.
 
 
Tento článek a celý server je (nejen) na FB blokován. Toto je nakopírovaný text 
 
originál s dokumenty , odkazy a obrázky najdete zde
( https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/05/31/revolucni-vyvoj-situace-v-americe-i-v-evrope/ )