Vrbětice

 

Nedělejte z nás hlupáky

Jiří Vyvadil
17.4.2021 21:14
Nevěřím, zatím je to jasná Koudelkovina.
 
To, že s tím přišli teď, kdy se rozhoduje o dostavbě Dukovan a značná část veřejnosti si přeje očkovat Spunikem, což vyvolávalo zuřivost protiruských sil, je průzračné.
 
Načasování je až trapné.
 
Ale jde i o něco jiného. Blíží se doba, kdy bude chtít obnovit své jmenování nechvalně známý šéf BIS plk. Koudelka. Nikdo se nyní neodváží zpochybnit jeho jmenování.
 
Jde samozřejmě jen o první glosu.
 
Jako autor tohoto kratičkého textu jsem plně ochoten vzít svá slova zpět, až by se prokázalo, že věc je jednoznačná.
 
Tak jako  u USA současná CIA sbírala falešné důkazy proti prezidentovi Trumpovi pro různé formy jeho odvolávání, není nejmenšího důvodu věřit našim tajným službám.
 
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domaci-politika/nedelejte-z-nas-hlupaky
 
 
Čučkaři to opět dokázali! Další atak na inteligenci národa. Vždy si při těchto kauzách vzpomenu na vachmajstra Flanderku z Putimi. Je to šité příliš horkou jehlou. Ani se nenamáhali vytvořit materiál na jiné agenty, použili identity a fotky z kauzy Skripal. Prostě je to odfláknuté, fakt to jsou čučkaři. Čistě "náhodou" se po 7 letech objeví, že Vrbětice mají na svědomí dva agenti z Ruska, a kteří ještě k tomu mají na svědomí i otrávení Skripala, a čistě "náhodou" je to v době kdy se Amerika napakovala k Ruským hranicím, a "demokrati" vyzývají Rusko aby vypadlo od svých hranic, to je propaganda a demagogie nějakého poskoka Adolfa !! A aby toho nebylo málo, tak samozřejmě k této FRAŠCE přidají i Sputnik V a dostavbu Dukovan a "naše" prolhaná ČT vede tu masáž a tak je to vše čistě "náhodou" v tuto dobu ?????? Pěkně sehraná estráda v podání CIA, které sekundují i naši poskoci !!!! JE to politika na zvracení, a ukazuje to, že jsme kolonie jak vyšitá !!!!!
Velká válka je na spadnutí a české blechy chtějí také kopnout do slona. Všichni vědí, že ve Vrběticich to byl šlendrián v kombinaci se snahou zakrytí nelegálních kšeftů. Jinak na Ukrajině je všechno připraveno a UK vojáci mají na pomoc poláky, turky a spoustu dalších poradců, NATO doplňuje munici a všichni se těší jak to těm Ivanům natřou.
Pokud Rusové doporučili US velvyslanci, aby jel do Washingtonu konzultovat, tak přestávají žertovat. A třeba si uvědomit, že RF má nejsilnější armádu v Evropě, min. Pokud jsou tam naši "poradci", doporučuji jim odjet domů. Prý již rusové nebudou tak hodní, jako v 2014 a nebudou šetřit nikoho.