Konference a usnesení

 

   Stanoviska SPD
 

Politická stanoviska SPD (13.4.2017)
Pozvánka na seminář
Informace a stanoviska (2.3.2017)
Informace a stanoviska (22.2.2017)
Informace a stanoviska (14.2.2017)Mezinárodní konference organizovaná pod záštitou SPD
    na téma „Kam kráčíš Evropo?“

                                                           


 

   3. CELOSTÁTNÍ KONFERENCE SPD!

             více   zde         

 

 Politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura
  k aktuální politické situaci

1.) V sobotu 19.11. proběhla 3. celostátní konference SPD. Tématem konference bylo vyhodnocení výsledků krajských voleb a zahájení přípravy na volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky na podzim 2017. Usnesení celostátní konference naleznete na webových stránkách hnutí http://spd.cz/3-celostatni-konference-spd/

 

2.) Hnutí SPD – Tomio Okamura konstatuje, že vstupem zvolených krajských zastupitelů za koalici SPD a SPO do vedení Ústeckého kraje je prolomena snaha o politickou izolaci našeho hnutí na úrovni řízení krajů. Naše hnutí SPD prosadilo do programového prohlášení vládní koalice v Ústeckém kraji odmítnutí umisťování migrantů na území Ústeckého kraje v rámci řešení imigrační krize EU a legislativní iniciativu kraje obsahující návrh úpravy volebního zákona. Taková úprava volebního zákona by zavedla přímou volbu starostů a hejtmanů. Předsednictvo hnutí SPD konstatuje, že prosazujeme svůj volební program.

 

3.) Předsednictvo hnutí Svoboda a přímá demokracie děkuje všem za aktivní podporu připomínky 17. listopadu, kterou naše hnutí organizovalo na Václavském náměstí v Praze. Účast téměř 2 tisíc občanů svědčí o pokračujícím růstu podpory politiky hnutí mezi občany.

 

4.) Hnutí SPD – Tomio Okamura považuje zřízení nového odboru „pro boj s dezinformacemi" na ministerstvu vnitra za nebezpečný krok, který ve svém důsledku může vést k cenzuře nezávislých médií a tento krok je evidentní reakcí na odmítání manipulací ze strany tak zvaných mainstreamových médií částí veřejnosti.

Svoboda informací začíná být vykládána jako šíření dezinformací. Je velmi nebezpečné, že tento přístup přijímá Ministerstvo vnitra ČR a silové struktury NATO. Prožíváme období masové manipulace lidí tak zvanými mainstreamovými médii. Pokud ministerstvo vnitra chce potlačit odpor lidí k této manipulaci tak zvaným bojem s alternativními médii, jsme na nejlepší cestě k politické totalitě.

 

5.) Hnutí SPD – Tomio Okamura považuje činnost ombudsmanky Šabatové za zneužívání úřadu, který má chránit občany České republiky, k prosazování multikulturní genocidy a extrémních projevů islamistů. Činnost úřadů pod jejím vedením ohrožuje práva většiny občanů, ohrožuje občanský charakter škol, stabilitu rodin a výchovu dětí. Ombudsmanku Šabatovou zvolili do funkce poslanci ČSSD a hnutí ANO. Hnutí SPD bude prosazovat zásadní změnu na této významné pozici.

 

6.) Hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura odmítá návrhy ministryně práce a sociálních věcí paní Marksové z ČSSD, která prosazuje zavedení povinnosti pro obce a města zajistit bydlení pro nepřizpůsobivé občany. Jde o další pozitivní diskriminaci (tedy neoprávněné zvýhodňování) na úkor lidí, kteří pracují, pobírají nízkou mzdu a přemýšlí, z čeho zaplatí náklady na bydlení.

 

Předsednictvo SPD

  


 

  Usnesení a stanoviska SPD