Breadcrumbs

Vrbětice

 

Nedělejte z nás hlupáky

Jiří Vyvadil
17.4.2021 21:14
Nevěřím, zatím je to jasná Koudelkovina.
 
To, že s tím přišli teď, kdy se rozhoduje o dostavbě Dukovan a značná část veřejnosti si přeje očkovat Spunikem, což vyvolávalo zuřivost protiruských sil, je průzračné.
 
Načasování je až trapné.
 
Ale jde i o něco jiného. Blíží se doba, kdy bude chtít obnovit své jmenování nechvalně známý šéf BIS plk. Koudelka. Nikdo se nyní neodváží zpochybnit jeho jmenování.
 
Jde samozřejmě jen o první glosu.
 
Jako autor tohoto kratičkého textu jsem plně ochoten vzít svá slova zpět, až by se prokázalo, že věc je jednoznačná.
 
Tak jako  u USA současná CIA sbírala falešné důkazy proti prezidentovi Trumpovi pro různé formy jeho odvolávání, není nejmenšího důvodu věřit našim tajným službám.
 
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domaci-politika/nedelejte-z-nas-hlupaky
 
 
Čučkaři to opět dokázali! Další atak na inteligenci národa. Vždy si při těchto kauzách vzpomenu na vachmajstra Flanderku z Putimi. Je to šité příliš horkou jehlou. Ani se nenamáhali vytvořit materiál na jiné agenty, použili identity a fotky z kauzy Skripal. Prostě je to odfláknuté, fakt to jsou čučkaři. Čistě "náhodou" se po 7 letech objeví, že Vrbětice mají na svědomí dva agenti z Ruska, a kteří ještě k tomu mají na svědomí i otrávení Skripala, a čistě "náhodou" je to v době kdy se Amerika napakovala k Ruským hranicím, a "demokrati" vyzývají Rusko aby vypadlo od svých hranic, to je propaganda a demagogie nějakého poskoka Adolfa !! A aby toho nebylo málo, tak samozřejmě k této FRAŠCE přidají i Sputnik V a dostavbu Dukovan a "naše" prolhaná ČT vede tu masáž a tak je to vše čistě "náhodou" v tuto dobu ?????? Pěkně sehraná estráda v podání CIA, které sekundují i naši poskoci !!!! JE to politika na zvracení, a ukazuje to, že jsme kolonie jak vyšitá !!!!!
Velká válka je na spadnutí a české blechy chtějí také kopnout do slona. Všichni vědí, že ve Vrběticich to byl šlendrián v kombinaci se snahou zakrytí nelegálních kšeftů. Jinak na Ukrajině je všechno připraveno a UK vojáci mají na pomoc poláky, turky a spoustu dalších poradců, NATO doplňuje munici a všichni se těší jak to těm Ivanům natřou.
Pokud Rusové doporučili US velvyslanci, aby jel do Washingtonu konzultovat, tak přestávají žertovat. A třeba si uvědomit, že RF má nejsilnější armádu v Evropě, min. Pokud jsou tam naši "poradci", doporučuji jim odjet domů. Prý již rusové nebudou tak hodní, jako v 2014 a nebudou šetřit nikoho.
 

Pravda o vodě

VRÁTIT VODU LIDEM
Našich peněz na účtech koncernů se nenapijeme.
https://pravdaovode.cz/

COVID

 

Grafen, materiál budoucnosti - Antonín Baudyš ...

Prej očkování na covid -hahaha- tak poslouchej!!!

grafen

 

-------------------------------------------------------------

 

Otevřená výzva zástupců právnické obce Vládě České republiky, Ministerstvu zdravotnictví a médiím

Nešiřte nepravdivé informace
Očkovat nezletilé proti onemocnění covid-19 bez písemného souhlasu zákonného zástupce nelze

 

--------------------------

 

Varování
varování z německé  TV

-------------------------

COVID-19 není koronavirus!

-------------------------

 

Správná otázka !

Podle uniklých tabulek je v ČR v karanténě skoro 55 000 lidí v produktivním věku, ale nikdo je
nepostrádá, nikde to není vidět
 
Ano, jediné možné vysvětlení je, že objemy pozitivně otestovaných osob jsou uměle vytvořené a vyrobené
 
 

 

Všichni jste asi viděli jak ty testy zavádějí. Tu hnusnou špejli lidem strkají pomalu až do mozku. Opravdu hluboko..
Ty testy právě poškozují lidem šišinku a uvolňují tak cestu virům. Lidé co se tedy nechávají DOBROVOLNĚ testovat (a ještě jim za to platí) , budou více náchylnější na různé nemoci a uvolní tak cestu virům.
Testovaní lidé tedy chytí snáz onen smrtící virus, který hodlají vypustit.
Znamená to tedy, že potom lidé budou skutečně umírat a testy jsou takovým menším spouštěčem na smrtící vir, který teprve vypustí.

Nenechávajte se tedy za žádnou cenu testovat!!!I

"IPSOS MORI,, - ONI ZEMŘOU

 

 

Černohorský "Nezdolný" Jiří 
Proboha lidi probuďte se už !!!"Koronavirus" = je "krycí název" akce jak udělat z lidí "bezmozky">bioroboty !

Nařízení nosit roušky je právně vydáno Ministerstvem zdravotnictví. NENÍ to vydáno jako ZÁKON.
Listina základních práv a svobod, která je vedle ústavy nejsilnějším právním dokumentem jasně říká ve čl. 4:
Povinnosti mohou být ukládány toliko na základě zákona a v jeho mezích a jen při zachování základních práv a svobod.
-Meze základních práv a svobod mohou být za podmínek stanovených Listinou základních práv a svobod upraveny pouze zákonem.
Fakt, že ministerstvo nemá zákonné právo takto mohutným způsobem zasahovat do práv občanů už konstatoval soud rozsudkem ze dne 23.04.2020 sp.zn. 14 A 41/2020.
 

VAKCÍNA ZPŮSOBUJE OCHRNUTÍ! ŠÍLENECI KEN A PRYMULA JI OBJEDNALI NA ČECHY! TEĎ LŽOU!  (na_youtube zde , než to zase smažou)
Testování roušek - Jejich nošení vede k toxickým hladinám CO2
A co tak vědět o covidím viru více?  Nebo ho jen umlátit rouškami?
Ministerstvo nemá právo nutit lidi nosit roušky, říkají ústavní právníci
 
MUDr. Jan Hnízdil – Vyhlášení neposlušnosti občanské!!!
"Sundejme roušky, žijme zdravě a mějme dobrou náladu!"
Je na čase přestat hrát hru na roušky
MaP 575 COVID 19 Blesková zpráva!   >>> cenzura > info zde
Rouška a právo
Ekonóm Prof. Ing. Peter Staněk, CSc. o korone a pandémii
jak to vlastně je!!!

Také něco pro modré pilulky za rouškami aby si uvědomili co to je imunita. A nejen fyzická ale i psychická na manipulace a zblbnutí...
ps: Lidé se začali zajímat kde toto video stáhnout jinde než zde, tak je zde...

Lékaři z celého světa za pravdu o Covid-19
Hromadná žaloba proti rouškám

 
 
 
Problém není koronavirus, ale zájem elit omezit lidská práva
Podle nejnovějších informací jsou připravené vakcíny, které mají obsahovat hliník. Hliník je silným vodičem, takže bude ještě silněji vstřebávat signál z 5G do těla člověka a tím defacto absolutně vypne bioenergetickou ochranu člověka. Vakcíny mají také obsahovat nanočipy díky kterým bude člověk ovládán jak na fyzické, tak na mentální úrovni. Z člověka se v podstatě stane chodící robot bez vlastní vůle.
 
 

 

 

5G

EMF a 5G

  EMF a 5G Zabijí Celý Biologický Život. Ničí zdraví. Oslabuje imunitu.
  MIKROVLNNÉ ZÁŘENÍ VELMI ŠKODÍ DĚTEM

  https://stop5g.cz/

Příspěvky a diskusi k tématu najdete na Chemtrails Czech Republic  

 

Podle nejnovějších informací jsou připravené vakcíny, které mají obsahovat hliník. Hliník je silným vodičem, takže bude ještě silněji vstřebávat signál z 5G do těla člověka a tím defacto absolutně vypne bioenergetickou ochranu člověka. Vakcíny mají také obsahovat nanočipy díky kterým bude člověk ovládán jak na fyzické, tak na mentální úrovni. Z člověka se v podstatě stane chodící robot bez vlastní vůle.

více v článku zde

Situace v Americe

SITUACE V AMERICE I V EVROPĚ
 
REVOLUČNÍ VÝVOJ SITUACE V AMERICE I V EVROPĚ
 
MAY 31, 2020/ GEOPOLITICSASTROLOGY
materiál z několika článků španělského zpravodaje Aliance – Rafaela Palacios
 
Plánované nepokoje ve Spojených Státech jsou jenom důkazem toho, že začíná masové zatýkání Kabaly na nejvyších státních postech.
Ačkoliv je situace evidentně chaotická, začíná se rychlými kroky vyjasňovat. Všichni, kteří čtete tento web (rafapal.com) si pamatujete, jak se minulé léto objevily zprávy, že americká armáda stáhla zpět domů mnoho v zahraniční rozmístěných jednotek a znovu zmobilizovala svoje zdroje proto, aby se dokázala postavit taktikám boje v městských čtvrtích, které by byly aktivovány hnutím „Antifa“ (národní komunistická teroristická guerilla placená Sorosem a jeho agenturama) v momentě, jakmile by začaly soudní a vojenské tribunály s elitou z demokratické strany a možná také z nadnárodních firem a bank.
 +++++++
Tento článek a celý server je (nejen) na FB blokován. Toto je nakopírovaný text
originál s dokumenty , odkazy a obrázky najdete zde
++++++++
 
Takže detonátor těchto protestů nemusíte hledat v nejasné vraždě mladého černocha v Minneapolisu,
ale ve jmenování nového ředitele rozvědky, Johna Ratcliffa,
který patří k tvrdému jádru amerických patriotů, a které se událo přesně den před tím, než začala tato plošná devastace Spojených států, která skončí s velkou pravděpodobností rozmístěním jednotek Národní Gardy, prohlášení Antify národní teroristickou organizací a deportacemi mnohých z nich na Guantanámo.
 
Mnozí vzdělanější američané již znají tento standartní scénář a pomáhají zmíněných autoritám znovu ustanovit znovu pořádek.
 
Z tohoto důvodu můžeme také učinit závěr inverzní:
 
jestli se dějí tyto subverze a sabotáže plánované poskoky G. Sorose (a taky samozřejmě očekávané) tak je také jasné, ŽE
 
SOUDNÍ PROCESY S VYSOCE POSTAVENOU KABALOU – DEEP STATE (STÁTNÍ MAFIÍ) JIŽ ZAČALY NEBO JSOU PŘÍMO BEZPROSTŘEDNÍ.
 
Všechny ty skandály politiků z Demokratické strany, které tito právě placením těchto nepokojů zamýšlejí zakrýt sahají až ke gerontocidě – záměrnému zabíjení příliš starých lidí (aby se tak naplnily neustále falšované statitiky a diagnózy falešné „plandemie“). A reálná data, která se objevují jsou přímo zdrcující.
 
41 ze 44 čtyř správních oblastí, kde se událo nejvíce úmrtí jsou pod správou členů demokratické strany. Osoby, které daly rozkazy k tomu, aby se zanechávali jisté smrti a bez pomoci staří lidé (aby se tak zvyšovala čísla mrtvých na ne-smrtelnou nemoc), již mají jména a příjmení. Jsou to guvernér státu New York, Cuomo a ti další nejvíce zodpovědní jsou z ministerstva zdravotnictví.
 
S tímto vším tedy můžeme mít aspoň nějakou představu našeho geopolitického panoramatu na červen až k datu amerického národního svátku všech patriotů, 4. července: hluboké a rozsáhle subverzívní akce, které dokonce zavazují k rozmístění Národní Gardy a také armády, zatímco se budou odehrávat první veřejná zatčení v těch nevyších patrech politických scén globálně.
 
Předpokládaná konfrontace, která přišla společně s tím, že se Trump konečně rozhodl vytáhnout „všechnu tu špínu“ právě začala, protože president spojených států dal do čela rozvědky Johna Rattcliffa, který je následovníkem Q, a to první co John udělal, bylo odtajnění všech dokumentů zločiného spolčení proti generálu Flynnovi, které přímo zasahuje i samotného Obamu včetně celé jeho administrativy.
 
Podle telefonického rozhovoru s úřadujícím ředitelem národní zpravodajské služby Richardem Grenellem v pátek., tak zpravodajská komunita právě „zahájila proces odtajnění“ přepisů a zpráv dokumentujících telefonické rozhovory bývalého ruského velvyslance s Michaelem Flynnem.
“Měly by být zveřejněny v plném rozsahu,” dodal Grenell. “Veřejnost si to zaslouží.”
Bezprostředně nato se rozpoutaly velké rasové konflikty pod falešnou vlajkou jakési nevysvětlené historky o smrti černošského mladíka.
 
čera (29. května) publikoval Q fotku Sorose s nápisem na jejím okraji: „zničení Spojených Států bude vrcholem mojí práce“, takže je zcela jasné po kom se tedˇ pujde.
 
Spojené Státy také včera vyhlásili, že opouští Světovou Zdravotnickou Organizaci, pro svoje negativní stanovisko k přerušení vztahů s Čínou. To co musíme nyní v hlavní řadě vidět je co udělá těch 100+ zemí celého světa, které hlasovali pro vyšetřování, ke kterému pravděpodobně nedojde. Jestli to způsobí masový útěk národů z této ďábelsky smrtícímu zločinnému spolčení Kabaly proti lidskému zdraví globálně, budeme tedy přítomni začátku demontáže globálních struktur, které vyrostly na pozadí 2. světové války známých jako „Bretton-Woodský systém“,a které se založily prakticky ve stejné době jako ekonomické instituce (SB, MMF, SZO).
 
Vědouce, že se mluví o tom, že Reset světového finančního systému je na dosah ruky, to všechno krásně sedí do mozaiky, a mohli bychom tedy zažít v příštích týdnech totální porážku a demontáž či re-montáž právě těchto světových alfa institucí a základních pilířů Kabaly.
 
Uvidíme, jestli to není příliš optimistický závěr. A pozorně sledujte celý měsíc červen a začátek července.
 
Nejlepší analytik globálního finančního Resetu nám dává vědět prostřednictvím svého inteview to co se děje na globální a evropské ekonomické úrovni. Ví, že Trump vyžadoval na Angele Merkelové, aby pozvala lídry Ruska, Austrálie, Jižní Koreje a Indie na příští schůzku G-7 (což je známkou toho, žer chce mít naprostou většinu při rozhodujícím hlasování, které se tam bude dít).
 
Jim Willie má informaci, že v Evropě se nyní setkává nějakých 100 vysokých funkcionářů finančního sektoru a centrálních bank, aby rozhodli o budoucnosti eura. Podle jejich informací jde o základní rozdělení mezi zeměmi evropského Jihu (Itálie, Španělsko, Portugalsko, Řecko), které se vrátí, ke svým národním měnám, oproti zemím evropského Severu, které budou pokračovat v měnové jednotě. Rozhodně se tedy v Evropě vydělí dvě skupiny zemí, jejichž rozdíly budou hlavně v ekonomickém smyslu. V první skupině budou země, které budou následovat politický a ekonomický příklad Spojených států a postaví se farmaceutickým a energetickým lobby a uvolní nové techniky léčení a energetických zdrojů volné energie. Ve druhé skupině budou země, které budou následovat Big Pharma a energetické lobby a budou tedy dál páchat zločiny na svém obyvatelstvu formou obsesívního následování již poraženého Nového světového řádu.
 
Bezpochyby však nejdůležitější informací v tomto diskurzu je ta, že ti co provádějí finanční Reset ho potřebují udělat skrze stále existující starý bankovní systém, aby se tak absorbovala ta obrovská bublina, která byla vytvořena dluhy a akciovými deriváty. Proto se budou také finanční prostředky z Fondů Prosperity vyplácet skrze tradiční banky. Což ale neobjasňuje co se stane, když to všechno spadne a imploduje. To bude pravděpodobně tématem příštích setkání G-7, či jiných, které se možná mezitím uskuteční.
 
Všechny TŘI části videa jsou zde
Zdrojová stránka Rafaele Palacios je skoro permanantně blokovaná. Je možné na ni přistopit tak v 10% pokusů s různými prohlížeči a IP. Možná by fungovaly líp IP z arabských zemí. Nicméně jeho vzkazy a reportáže z Aliance – Resistence jsou z podobných zdrojů jako Liu Suria nebo Emilio Seisto z kanálu you-tube Conciencia Galactica.
 
 
Tento článek a celý server je (nejen) na FB blokován. Toto je nakopírovaný text 
 
originál s dokumenty , odkazy a obrázky najdete zde
( https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/05/31/revolucni-vyvoj-situace-v-americe-i-v-evrope/ )
 

Publish modules to the "offcanvas" position.